У міській раді Кропивницького назвали лауреатів конкурсу «Молода людина року - 2017»

П'ятниця, 23 червня 2017 16:57

Урочистий прийом молоді відбувся сьогодні, 23 червня,  у міській раді Кропивницького. Міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов зустрілися з молодими лідерами, щоб привітати всю молодіжну спільноту з Днем молоді та вручити дипломи і відзнаки переможцям міського конкурсу «Молода людина року-2017».

- Молодість – чудова пора кохання, перших злетів, самостійних рішень і досягнень, які ведуть до життєвих успіхів, - відзначив у своєму вітальному слові Андрій Райкович. -Сьогодні ми формуємо нову політику, підвищуємо роль молоді в житті міста. Ви не просто пасивно спостерігаєте за суспільними процесами, а й маєте можливість і безпосередньо берете активну участь у розвитку економіки, науки, освіти, культури, спорту. У свою чергу ми сприяємо реалізації молодіжних проектів, створюємо всі умови для надання якісної освіти та організації змістовного дозвілля.

Міський голова побажав молоді і надалі впевнено заявляти про себе та втілювати у життя найсміливіші мрії і задуми.

- Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, на виробництві, у спорті та мистецтві. Саме молоде покоління є ініціатором нових поглядів, прогресивних та сміливих ідей, - звернувся до молоді Андрій Табалов. -  Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава утверджується, міцніє і саме Ви маєте стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Міцного здоров’я, успіхів у навчанні та роботі, незалежних думок та сміливих рішень побажав молодому поколінню секретар міської ради, а ще  невичерпної енергії, віри в свої здібності та сили і наголосив: -  «Будьте завжди переможцями!»

Андрій Райкович і Андрій Табалов виконали приємну місію – оголосили переможців міського конкурсу «Молода людина року» і вручили їм заслужені  Дипломи та відзнаки. Цей конкурс у Кропивницькому проводиться вже вдруге і має на меті відзначення молоді, яка своїми досягненнями у різних сферах суспільного життя міста сприяє його розвитку, розбудові Україні та забезпечує мирне життя наших громадян.

У номінації «Молодий захисник України» нагороду отримав Сергій СОКУР, старший солдат Збройних Сил України, учасник бойових дій антитерористичної операції.

У номінації «Молодий волонтер» нагороджено Катерину КРАВЦОВУ, волонтера Громадської організації «Серця матерів Кіровоградщини». Вона - креативний розробник багатьох благодійних заходів волонтерської організації.

У номінації «Молодий громадський діяч» нагороду отримала Ганна КОЛЄВА, керівник громадської організації «Центр медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС», практикуючий психолог, волонтер та координатор Центру медико-психологічної реабілітації  Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни.

У номінації «Молодий представник робітничої професії» нагороджений Юрій ШАПОВАЛОВ, регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів Публічного акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Радій». Виконує ключові роботи у виготовленні, налагоджуванні та тестуванні обладнання для енергетичних об'єктів України та міжнародних проектів висококваліфікований спеціаліст, який має допуск до спеціальних робіт на об'єктах ядерної енергетики.

У номінації «Сила духу» лауреатом став Андрій ДЕРЕВІНСЬКИЙ, спортсмен відділення «Інваспорт» з плавання Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1, член національної збірної України з плавання, неодноразовий чемпіон України, Європи та призер чемпіонатів Світу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Андрій зараз готується до змагань чемпіонату Світу, а нагороду отримала його мама.

Крім того, під час урочистого прийому за особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в місті, організацію благодійних заходів для молоді, активну громадську діяльність та з нагоди Дня молоді України Подяка Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету оголошена:

Миколі Балєлову - голові Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради;

Катерині Колєвій – першому заступнику голови Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради

Сергію Мамизі – налагоджувальнику верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням продуктової команди просапних машин Публічного акціонерного товариства «Ельворті»;

Вікторії Семененко  – директору з проектної діяльності та комунікацій благодійної організації Міжнародний благодійний фонд «Янгол життя»;

Володимиру Яцуну - докторанту кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидату технічних наук, доценту За 2 роки Володимир надав заявки на отримання 5 патентів на винаходи, його наукові статті публікуються у фахових виданнях Україна та у наукометричній базі даних «Scopus» англійською мовою;

   Олексію Ізвалову -  доценту кафедри інформаційних технологій Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, кандидату технічних наук;

    Олені Чорній, старшому викладачу кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидату філологічних наук;

Юлії Сільченко - старшому викладачу кафедри географії та геоекології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка,  кандидату географічних наук;

Ніні Павловій -  викладачу Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету, куратору групи учасників проекту «Літня школа КІК ЦНТУ-2017»;

Світлані Пероговській - хореографу зразкового аматорського колективу – студії хореографічного мистецтва «Аеліта»;

Софії Костенко - хореографу зразкового аматорського колективу – студії хореографічного мистецтва «Аеліта»;

Сергію Білику - фізичній особі-підприємцю директору приватного підприємства «Обеліск»,

Тетяні Доценко - фізичній особі-підприємцю менеджеру мережі магазинів «Карамелька». На 30 об’єктах торгівельної мережі «Карамелька» працюють 47 працівників, які мають повний соціальний пакет. Постійно надає благодійну допомогу ветеранам, людям похилого віку, дітям-сиротам.

А святковий настрій в залі створили квартет саксофоністів кропивницької музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса.                                

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35