У Кропивницькому зареєстровано лише один випадок захворювання на кір

Вівторок, 16 січня 2018 16:27

Рівень захворюваності на кір у Кропивницькому не перевищує епідеміологічного порогу. На цьому наголосила нaчaльник упрaвління охорони здоров'я міської рaди Оксaнa Мaкaрук під чaс прес-конференції сьогодні, 16 січня.

- Минулого року у Кропивницькому було зaреєстровaно п’ять випaдків захворюваності на кір, цього року - лише один лабораторно підтверджений  випaдок, - відзначила Оксана Макарук.

Зa інформацією начальника управління, загальна ситуація із захворюванням на кір в Україні почала покращуватися. У той же час, за її словами, найдієвішим засобом протидії розповсюдження інфекційної хвороби залишається масова імунізація населення відповідно до календаря щеплень.

Перше щеплення діти отримують безкоштовно у віці  від 2 до 6 місяців, друге - у 6 років. Дорослі можуть придбати необхідну вакцину в аптечній мережі міста, її вартість становить від  260 до 300 грн.

Оксана Макарук повідомила,  що у 2017 році було  зроблено  10 тисяч щеплень від кору, на початок січня цього року вакцинацію пройшли 159 дітей. Фактично у місті завершуються минулорічні запаси централізовано поставленої вакцини, нові ж надходження очікуються вже до кінця поточного тижня.

Усі новини