У Кропивницькому триває реалізація програми «Світле місто»

Середа, 8 квітня 2020 18:45

 Сьогодні, 08 квітня, працівники КП «Міськсвітло» у Кропивницькому демонтували 17 старих світильників та встановили стільки ж нових, економних СЕС-50 по вулиці Євгена Березняка, ще 5 світильників - по вулиці Богдана Хмельницького, та 4 - по вулиці Балашівській.

Цього дня працівники всіх ЖЕО міста та КРЕПу №9 продовжували боротьбу за здоров’я містян в умовах поширення небезпечної коронавірусної інфекції - дезінфікували під‘їзди житлових будинків, фахівці КП "Універсал 2005" обробляли спеціальним розчином шляхи міста. Окрім того, з порядку денного не знімається питання очищення вулиць обласного центру від сміття, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, грейдерування дорожнього покриття - сьогодні його виконали на дорогах по вулицях Севастопольській та Олени Журливої.

Працівники КП" Благоустрій" займалися підстриганням зелених насаджень на площі Героїв Майдану та по вулиці Великій Перспективній. А ще поливали саджанці на озері Копань, на Фортечних Валах і по вулиці Короленка, збирали та вивозили випадкове сміття з вулиць міста

Усі новини