У Кропивницькому шпиталі ветеранам Другої світової війни і учасникам АТО побажали міцного здоров’я

Понеділок, 8 травня 2017 15:49

Сьогодні, 8 травня, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, разом із головою ОДА Сергієм Кузьменком і головою обласної ради Олександром Чорноіваненком, привітали пацієнтів обласного госпіталю для ветеранів війни.

Учасники Другої світової війни та воїни сучасної української армії – учасники АТО зібралися в актовій залі шпиталю. Міський голова, вітаючи з прийдешнім Днем перемоги, подякував кожному ветерану за мужність, патріотизм та любов до рідної землі.

- Всі ми до віку будемо вам вдячні за Велику Перемогу над нацизмом. Солдатів Другої світової, на жаль, залишились одиниці. Днями я вже зустрівся з фронтовиками, які дійшли до Берліна. – відзначив очільник міста. – На жаль, їх лишилося декілька і їм за дев’яносто. Але у них світла пам'ять, молода душа і єдине побажання до нас – зберегти мир! Зберегти Україну! І сьогодні, навіть в ці хвилини, українські воїни хоробро стоять за рідну землю.

Ветеран війни Володимир Жученко, якому вже більше дев’яноста років, оголосив хвилину мовчання за загиблими українцями. Після нетривалої офіційної частини Андрій Райкович побував у кількох палатах госпіталю з привітаннями та подарунками для ветеранів. Продуктові набори напередодні свята отримали всі пацієнти закладу, а їх нині перебуває на лікуванні понад дві сотні.

Усі новини

Приєднуйся до Гвардії Наступу!
Вівторок, 7 лютого 2023 08:50
Долучаймося до Гвардії наступу
Понеділок, 6 лютого 2023 16:00