У Кропивницькому провели в останню путь загиблих на Харківщині Воїнів-захисників

Вівторок, 31 жовтня 2023 13:01

Сьогодні, 31 жовтня, у Кропивницькому провели у засвіти Воїнів-захисників — солдата Ігоря Лабудіна та молодшого лейтенанта Андрія Ткачука, які віддали найдорожче - власні життя, захищаючи від російських загарбників Україну на Харківщині.

57-річний стрілець-снайпер Ігор Лабудін загинув 22 січня під час виконання бойового завдання від розриву снаряда танкової гармати.

Ігор Лабудін народився у Сумах, але все життя прожив у Кропивницькому. До лав Збройних сил України став у липні 2022 року. На війні воював стрільцем – снайпером, а це означає – завжди на найнебезпечніших ділянках фронту.

- Ігор любив метал, працював слюсарем, але мав надзвичайний художній талант – займався ковкою і різьбленням по дереву, - згадують колеги воїна. – Відчайдух, яких ще годі пошукати. Людина слова і діла. Завжди в русі, ніколи не шукав легких шляхів. Для нас це неймовірна втрата і біль. Улюбленого тата і коханого чоловіка не дочекалися донечка з дружиною.

Свій останній бій 45-річний командир взводу Андрій Ткачук прийняв 21 жовтня: відбиваючи чергову атаку ворога, його підрозділ потрапив під потужний мінометний обстріл.

Андрій Ткачук народився у Кропивницькому, після закінчення ЗОШ №19 здобув вищу освіту в Центральноукраїнському національному технічному університеті. Усе своє свідоме життя присвятив служінню українському народу в лавах Збройних Сил. Пройшов тернистий шлях від солдата до командира взводу.

У 2014 році відразу з початком гібридної агресії росії проти України добровільно пішов захищати територіальну цілісність своєї країни, своє місто, свою родину. Після широкомасштабного вторгнення російських агресорів в Україну, брав участь у бойових діях з оборони Києва, де отримав поранення. Після відновлення продовжив боротьбу: звільняв Херсонщину, обороняв  Бахмут.

- Андрій Ткачук був талановитим і грамотним командиром - вміло використовував набутий бойовий досвід у бойових діях та передавав його своїм підлеглим, - діляться спогадами бойові побратими Героя. - Під час раптового мінометного обстрілу позицій командир  отримав поранення несумісні з життям. Сім'я втратила найріднішу людину, а Україна вірного сина і оборонця. Ми завжди пам'ятатимемо його очі і добру посмішку.

Панахиду за загиблими Воїнами відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк. Вічний спочинок Герої знайшли на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.

Усі новини