У Кропивницькому налагоджено систему збору і безкоштовного вивезення опалого листя з території міста

Понеділок, 2 жовтня 2017 11:19

Ситуація із вивезенням опалого листя з території Кропивницького змінилася на краще. Це констатував міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 02 жовтня.

До організації збору листя, особливо у приватному секторі, долучилися квартальні комітети. Спецінспекція проводить регулярні рейди за участі працівників поліції і міської дружини та забезпечує контроль недопущення розведення багать по місту.

- Вивезення листя – актуальне для міста питання і його тримати на постійному контролі усім виконавцям, - наголосив Андрій Райкович. – Сезон листопаду ще триватиме довго тож всі мають з відповідальністю поставитися до забезпечення виконання правил благоустрою у Кропивницькому.

Очільник міста відзначив, що багато законослухняних містян вивозять зібране листя і складають його у визначених місцях. У той же час, звернув увагу Андрій Райкович, не скрізь комунальники його вчасно вивозять, тож людям доводиться його спалювати.

- Тому працівникам підприємства «Екостайл» необхідно у ці дні ретельніше слідкувати за вчасністю і оперативністю вивезення зібраного людьми листя, - поставив завдання міський голова. – Квартальним комітетам необхідно продовжувати роз’яснення серед мешканців міста щодо порядку збору листя. Важливо попереджати, щоб не змішували листя із побутовим сміттям. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити вивезення опалого листя з території міста і ми його виконаємо. І в жодному разі не допускати, щоб хтось хоч копійку взяв з людей.

Усі новини