У Кропивницькому на Алеї Героїв зацвіли сливи Пісарді
У Кропивницькому на Алеї Героїв на вулиці Академіка Тамма почали квітнути сливи Пісарді.
Перші деревця з 270 саджанців, висаджених на честь наших земляків-Героїв, які загинули за Україну, вкрилися ніжним білим цвітом.
- Всі саджанці прижилися і добре пережили зиму. Лише кілька саджанців понівечили вандали, але корінь у них живий, тож сподіваюся, що життя переможе і деревця відростуть, - повідомила головна агрономка комунального підприємства “Благоустрій Альона Ворона. - Восени і на початку весни ми їх підживили і гарно полили, тож зараз сливи набираються сили і починають квітнути. А вже після білого цвіту вони вкриються гарним синьо-червоним листям.
За словами Альони Ворони, слива Пісарді — декоративне дерево, квітне білим цвітом і може навіть дати дрібні плоди.
КП “Благоустрій” і далі доглядатиме за Алеєю Героїв. Зараз, каже головна агрономка підприємства, вологи в грунті достатньо після нещодавніх дощів, а потім Алею регулярно поливатимуть.