У Кропивницькому крок за кроком втілюють програму із забезпечення житлом учасників АТО та ООС.

Четвер, 27 лютого 2020 19:41

 Сьогодні, 27 лютого, міський голова Андрій Райкович, під час засідання ради регіонального розвитку громад і територій, що відбулась у місті Світловодську, поінформував про стан забезпечення житлом учасників АТО та ООС.

Нині на квартирному обліку у Кропивницькому - 340 сімей учасників бойових дій АТО та ООС, 100 сімей учасників бойових дій на території інших держав (Афганістан) та 9 осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи, що потребують поліпшення житлових умов, повідомив Андрій Райкович.

- По завершенню  розробки та прийняття місцевої програми щодо забезпечення житлом учасників бойових дій, зазначені категорії пільговиків забезпечуватимуться житловими приміщеннями  згідно з визначеним порядком, - наголосив міський голова. -  Разом з тим, у 2019 році збудовано перший за роки незалежності багатоквартирний житловий будинок в якому 10 службових квартир передбачено і для учасників АТО та ООС.

Наголосив міський голова також на тому, що в новозбудованому будинку, відповідно до черги, отримали квартири і громадяни пільгових категорій: сім’я ветерана Другої світової війни, 3 родини ліквідаторів ЧАЕС, 2 родини ветеранів Збройних Сил України, 2 сім’ї медичних працівників із числа внутрішньо переміщених осіб.

Щодо виділення землі учасникам АТО та ООС то станом на 26.02.2020 року міська рада отримала майже 3 тисячі звернень щодо надання земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд.

- Ми вже надали 1081 дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідного цільового призначення орієнтовною площею 110 га, із них передано у власність 836 земельних ділянок орієнтовною площею 100 га, - повідомив міський голова.

Черга на отримання земельних ділянок розміщена на сайті Міської ради міста Кропивницького за посиланням «Земельні відносини». Нині в ній знаходиться 1897 осіб.

Усі новини