Цвинтарі Кропивницького готуються до поминальних днів

Середа, 4 квітня 2018 18:39

Сьогодні, 4 квітня, на виконання доручення міського голови його профільний заступник Олександр Мосін проінспектував підготовку цвинтарів Кропивницького, стан їхнього благоустрою до поминальних днів.

За словами керівника комунального підприємства “Ритуальні послуги” Юрія Вісяннікова, на Лелеківському та Рівнянському кладовищах на даний момент працює дві одиниці техніки на вивезенні сміття. Загалом території усіх міських кладовищ прибирають 25 робітників, що прибирають зламані дерева та гілки, які по собі лишила негода.

- Зазвичай перед поминальними днями люди приходять на кладовища, щоб навести лад на могилах своїх родичів, але, на жаль, ми можемо спостерігати багато занедбаних поховань, до яких ніхто не приходить, - зазначив Олександр Мосін. - У свою чергу комунальне підприємство наводить відповідний порядок: вивозить сміття, яке залишають на проїжджій частині відвідувачі, проводить санітарну обрізку дерев, працівники фарбують бордюри.

Заступник міського голови також дав доручення працівникам комунального підприємства пофарбувати сміттєві баки, які постійно вигорають через те, що люди за звичкою підпалюють у них сміття. Такі згарища можна побачити і біля могил, і біля дороги. Тому міська влада звертається до мешканців міста та родичів, які приїжджають на кладовища вшанувати пам’ять померлих, не спалювати сміття, а скидати відходи у сміттєвий бак або купами залишати біля дороги. Працівники КП “Ритуальні послуги” зберуть його і вивезуть з території кладовища.

Усі новини

Вдячні переселенці — кропивничанам
Вівторок, 17 травня 2022 14:25
Нескорені патріоти України
Понеділок, 16 травня 2022 18:15