ЦНАП міської ради Кропивницького надає повний спектр адміністративних послуг

Понеділок, 25 травня 2020 14:58

Від сьогодні, 25 травня, Центр надання адміністративних послуг міської ради Кропивницького розпочав повноцінну роботу з повним спектром адміністративних послуг для мешканців міста та області.

Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради на своєму позачерговому засіданні сьогодні, 25 травня, за планом пом’якшення карантинних заходів, відповідно до постанови Уряду. Про це повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг Сергій Коваленко.

- Разом з тим, наголошую, що ми і надалі маємо максимально дотримуватися всіх санітарних норм і правил, щоб не допустити повторного спалаху захворювання. Для цього ми вирішили розвантажити центральний вхід до міської ради і до Центру  надання адмінпослуг та відкрили вхід з вулиці Гоголя, - відзначив директор департаменту.

Прийом відвідувачів продовжує здійснюватися за попереднім записом. Крім того, у Центрі необхідно дотримуватися соціальної дистанції, а це не більше однієї особи на 10 квадратних метрів приміщення. Обов'язковою залишається наявність маски та температурний скринінг. Такими є рекомендації Міністерства цифрової трансформації України  щодо роботи ЦНАПів в умовах карантину.

Наразі, для отримання послуг з реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання, видачі довідки про реєстрацію необхідно звертатися за телефоном 35-83-85; державної реєстрації речових прав на нерухоме майно - за телефоном 35-83-79.

Для отримання послуг потрібно завітати у міську раду з вулиці Гоголя.

Для отримання адміністративних послуг, дозвільних органів звертайтеся за телефоном 35-61-60, 35-61-64; державної реєстрації фізичних осіб, юридичних осіб підприємців – за телефоном 35-83-85.

Для отримання цих видів послуг необхідно заходити у міську раду з центрального входу.

Усі новини