Транспортний патруль у Кропивницькому за якісні послуги пасажирських перевезень

Четвер, 23 березня 2017 18:53

Транспортний патруль у Кропивницькому продовжує перевірки на маршрутах  роботи громадського транспорту щодо дотримання умов договорів на право перевезення пасажирів та відповідності діяльності паспортам маршрутів.
Доручення організувати таку перевірку надав міський голова Кропивницького Андрій Райкович і її системне проведення стало однією з умов прийняття виконкомом рішення про підвищення вартості проїзду.
Контроль здійснює спеціально створена комісія, куди увійшли представники управління розвитку транспорту та зв’язку, обласного управління Укртрансбезбеки та членів Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.
           Цього разу транспортний патруль перевіряв санітарний стан  маршрутних таксі №6, 15, та 55 і, за результатом обстеження, представник  управління Укртрансбезбеки  склав відповідні акти.
Перевірка, яка тривала із 14.00 до 16.00 виявила, що автобус за маршрутом № 6 мав не належні санітарний та технічний стани, а саме: на одній із шин заднього правого колеса відсутній протектор («лиса» резина),   розірване покриття підлоги та деяких сидінь, неповірений вогнегасник. Також мали місце бруд на підлозі,  незадовільний зовнішній вигляд (іржа на корпусі) та вигляд місця для інформації в салоні, був відсутній задній трафарет із номером маршруту.
Маршрутне таксі № 15 теж мало незадовільний санітарний стан, розірване покриття підлоги, іржавий корпус та відсутній задній покажчик номера маршруту.
На транспортних засобах  за маршрутом № 55 недоліків не виявлено. Керівникам підприємств, що обслуговують вищевказані маршрути направлено відповідні копії актів.

 

Усі новини