Громадський бюджет 2018: Сучасний ігровий майданчик “Дитячі мрії” презентували у Кропивницькому

Середа, 24 жовтня 2018 09:18

Реалізація проектів громадського бюджету в обласному центрі продовжує набирати обертів у Кропивницькому. Майже щотижня в обласному центрі презентують новий дитячо-спортивний ігровий майданчик, збудований за кошти бюджету участі. Ще один такий презентували маленьким мешканцям та їхнім батькам по вулиці Юрія Коваленка у вівторок, 23 жовтня.

Організатори свята на відкриття ігрового майданчика запросили секретаря міської ради Андрія Табалова та начальника департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Андрія Паливоду. Очільник депутатського корпусу привітав кропивничан та оголосив подяку автору проекту Володимиру Єрохіну.

- Завдяки новій ініціативі під назвою “Громадський бюджет”, яка з’явилась у Кропивницькому близько двох років тому, мешканці міста можуть втілювати у життя свої проекти. Головне те, що вам не треба чекати від когось допомоги. Ви самостійно можете зробити те, що необхідно саме вашому двору. Необхідно лише розробити проект і подати його на участь у конкурсі. А вже завдання міської влади та депутатів - наповнити громадський бюджет коштами, щоб ви використали їх на свій розсуд. Найголовніше — це ваша активність. Вітаю малечу із відкриттям чудового, яскравого, а головне безпечного майданчика і бажаю усім гарного настрою.

На будівництво дитячого майданчику було витрачено близько 150 тисяч гривень. За ці кошти на прибудинковій території для дітей облаштували гірки, пісочницю, будиночок для ігор, спортивний інвентар та гойдалки. Навколо майданчика встановили паркан, щоб зробити його безпечнішим.

З нагоди відкриття майданчика дітям влаштували справжнє свято з аніматорами, іграми та повітряними кульками.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38