Стали до лав Небесного війська: у Кропивницькому попрощалися із загиблими Захисниками

Вівторок, 28 листопада 2023 15:52

Кропивницький знову прощається із загиблими Захисниками. Сьогодні, 28 листопада, на Алею почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища провести у засвіти солдата Олександра Гульдаса і молодшого сержанта Андрія Селівестрова прийшли рідні, друзі, земляки, бойові  побратими.

Олександр Гульдас народився 22 травня 1985 року в селі Калаколове тоді ще Маловисківського району. Згодом родина перебралася до Кропивницького, тут він закінчив загальноосвітню школу №19. Після строкової працював на різних підприємствах міста.

10 серпня 2022 року став на захист Батьківщини. Служив у відділенні дорожньої техніки інженерного взводу.

Солдат Олександр Гульдас загинув 15 листопада 2023 року під час мінометного обстрілу біля села Богданівка Донецької області. Залишились мама, дружина та двоє синів.

Андрій Селівестров народився 26 грудня 1972 року в Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі №19, закінчив Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, вищу освіту здобув в Кіровоградському інституті комерції. Пройшов військову строкову службу, працював на різних підприємствах.

У 2015-2017 роках брав участь в антитерористичній операції у Луганській та Донецькій областях, був командиром відділення. Відзначений відомчими нагородами.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України захищав рідну землю. Служив командиром відділення, потім у господарчому відділенні взводу забезпечення. Воював в Миколаївській, Херсонській, Донецькій областях.

Андрій Селівестров трагічно загинув 23 листопада в місці тимчасової дислокації підрозділу. Родина не дочекалася люблячого сина, чоловіка, батька, брата.

Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Усі новини