Скелелази Центральноукраїнського педунівеситету Кропивницького стали бронзовими призерами чемпіонату України

Понеділок, 20 лютого 2017 16:46

Із 17 по 19 лютого у Кривому Розі проходив чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів за програмою болдеринг та фінальні змагання ХІІІ Універсіади України, в яких взяли участь 52 спортсмени із семи регіонів України, що представляли 16 ВНЗ.

У командному заліку серед “вишів” команда Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у складі Максима Німеровського, Віктора Пальчикова, Данила Назаренка, Максима Троцького, Тетяни Рощик, Вікторії Александрової посіла третє місце. В командному заліку серед регіонів збірна команда Кіровоградської області стала четвертою. В особистому заліку кропивницькі спортсмени Юрій та Сергій Побережці посіли, відповідно, 5 і 6 місця. Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова та Олександр Колотуха.