Ремонтні дорожні бригади у Кропивницькому мають здійснювати благоустрій відремонтованих об’єктів

Понеділок, 6 листопада 2017 14:12

У наступному, 2018 році, ремонт доріг у Кропивницькому виконуватиметься з умовою паралельного облаштовування об’єктів інфраструктури, зокрема належно організованих зупинок громадського транспорту. Цю тему порушив під час апаратної наради сьогодні, 06 листопада, міськоий голова Андрій Райкович.

Очільник міста також звернув увагу підрядних організацій, які сьогодні ремонтують тротуари та дороги обласного центру, на необхідність благоустрою відремонтованих територій і прибирання після своєї роботи будівельного сміття.

- Я вже звертав увагу управління ЖКГ стосовно впорядкування тротуарів, де проведені чи тривають ремонти доріг. У нас немає стовідсоткової впевненості, що ми зможемо продовжити повноцінний ремонт полотна - погоди наразі немає! Але на площі Богдана Хмельницького можна ж периметр впорядковувати? – наголосив Андрій Райкович. - На Пермській, ту частину дороги, де встигли покласти асфальт , треба швидко прибрати з тротуарів старий і укріпити нові бордюри. Люди виходять з автобусів і скакають по кучах старого асфальту.

Міський голова дав завдання братись за цю роботу негайно, щоб до того, як місто вкриє сніг та ожеледиця, тротуари та дороги були приведені у порядок.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38