Ремонти дорожнього покриття і об’єктів соціальної інфраструктури у Кропивницькому будуть форсуватися

Понеділок, 22 жовтня 2018 14:55

Тема ремонту доріг у Кропивницькому стала однією з головних під час апаратної наради сьогодні, 22 жовтня.

- Реального часу для повноцінної роботи завершилося зовсім обмаль, - відзначив міський голова Андрій Райкович. -  Тому головному управлінню ЖКГ даю доручення в наказовому порядку — всі ремонтні об'єкти, особливо вулиця Короленка, шляхопровід по провулку Об’їзному, всі перехідні об'єкти з минулого року, проекти нинішнього року форсувати всіма силами і ресурсами. Контроль, особливо щодо якості - як виконаних робіт, так і оформлених документів, значно посилити, комунікувати з підрядниками щоденно!.

У свою чергу, управління капітального будівництва отримало завдання, крім планових завершальних пускових об'єктів,  особливу увагу приділити об’єкту «Арка» і реконструкції міського ЦНАПу.

Ці проекти, звернув увагу Андрій Райкович, формуватимуть стратегію міста, рівень його комфортності як в інфраструктурному, так і в соціальному просторі.

Крім того, місту надзвичайно важливо встигнути використати кошти державної субвенції на закупівлю унікального технічного обладнання, яке буде встановлене в приміщенні Центру соціальних і адміністративних послуг. Це значна для Кропивницького сума і її можна втратити, оскільки підрядник відстає від графіків виконання робіт і не встигає підготувати перший поверх до монтажу обладнання у поточному році. У разі необхідності, наполіг очільник міста, необхідно звернутися до субпідрядних організацій, але темпи робіт – прискорити.

- Житловий  будинок на Жадова теж має бути у   цьому пріоритетному переліку. – підкреслив міський голова. -   Ми пообіцяли, що ми здамо перший житловий будинок до кінця року! Я не звик обманювати, а люди вже чеають обіцяних квартир. Немає форсмажорних причин не зробити цього.

Усі новини