Ремонт дороги по вулиці Шухевича – важливий елемент реконструкції транспортної магістралі у Кропивницькому

П'ятниця, 12 червня 2020 16:07

Ремонт вулиці Романа Шухевича у Кропивницькому є важливим елементом реконструкції однієї з головних транспортних  магістралей обласного центру з інтенсивним рухом. Тут роботи виходять на фінішну пряму і сьогодні. 12 червня, перевірити їхню якість приїхав особисто  міський голова Андрій Райкович разом зі своїм заступником Олександром Вергуном та начальницею ГУ ЖКГ Тетяною Савченко.

На дорожньому покритті вулиці Романа Шухевича і на кільцевій транспортній розв’язці біля аеропорту  вже встелили вирівнюючий шар асфальту і розпочали   встановлювати нові бордюрні камені. Незабаром ця ділянка дороги з’єднає вже відремонтовані вулицю Короленка і шляхопровід по провулку Об’їзному. Паралельно  у Кропивницькому готуються до реконструкції  ділянки вулиці Полтавської від провулку Об’їзного до вулиці Васнєцова. Вже від початку липня тут теж запрацює потужна  дорожня техніка.

- Для міста це надзвичайно важлива транспортна артерія, - наголосив Андрій Райковичю - Тепер дорога з Київського напрямку через місто буде по - справжньому комфортною і безпечною для водіїв. Адже вулицю Короленка, шляхопровід по провулку Об“їзному і частину вулиці Полтавської між вулицею Васнєцова і площею Дружби народів   ми вже капітально відремонтували, не забаряться з завершенням ремонту на Романа Шухевича,  незабаром розпочнеться капітальний ремонт решти дороги по Полтавській – від провулку Об’їзного до Васнєцова.  Таким чином це буде потужна магістраль з виходом на Вокзальну через вулицю Маланюка.

Усі новини