Регулярна дезінфекція салонів і маски для водіїв – карантинні вимоги до роботи пасажирського транспорту у Кропивницькому

Вівторок, 17 березня 2020 19:50

Салони транспортних  засобів для пасажирських перевезень у Кропивницькому мають проходити регулярну дезінфекцію, а водії – проходити перед виходом на роботу контроль температури тіла і мати надійний індивідуальний захист.

Такі вимоги поставили перед керівниками підприємств – перевізників, що обслуговують пасажирські маршрути в обласному центрі у міській раді Кропивницького під час робочої наради під головуванням начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Віктора Житника.

- Усі водії, кондуктори і технічний персонал при виконанні  дезінфекції  мають працювати обов’язково у захисних масках, - наголосив радник міського голови із санітарно-епідеоміологічних питань Іван Касьяненко. – Не чекайте появи продажу масок в аптеках! Це довго! Водіїв необхідно берегти вже сьогодні! Замовляйте терміново, або шийте марлеві маски, які можна дезінфікувати і використовувати повторно.

Жорстким буде і контроль міської влади за дотриманням таких важливих карантинних заходів, як дезінфекція салону транспортних засобів, попередив Іван Касьяненко. У міській раді створена спеціальна комісія, яка обстежуватиме і контролюватиме  виконання протиепідемічних заходів як в закладах, підприємствах та установах міста, так і на громадському транспорті.

- Санітарна обробка салонів, поручнів, сидінь, дверей має здійснюватися через три години роботи, - відзначив Іван Касьяненко. – Хочу також звернути вашу увагу, що відповідно до прийнятого сьогодні закону про боротьбу із коронавірусом, за неналежне виконання карантинних заходів на юридичні особи може бути складений  протокол про адміністративні порушення та накладений штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Усі новини