Реалізація проєкту облаштування велодоріжки у Кропивницькому переходить у практичну площину

П'ятниця, 6 березня 2020 17:07

Сьогодні, 06 березня, секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрівся з представниками велоспільноти Кропивницького, щоб обговорити шляхи  реалізації в обласному центрі проєкту громадського бюджету “Велокроп”.

До зустрічі долучилися автор проєкту – заступник міського голови Андрій Паливода та начальниця головного управління ЖКГ міської ради Тетяна Савченко.

Як найшвидше реалізувати проєкт-переможець бюджету участі, аби вже влітку велолюбителі могли обкатати нові велодоріжки у Кропивницькому? – головне питання сьогоднішньої розмови.

Андрій Табалов одразу зауважив, що проєктувальник вже може починати розробку проєкту.

- Вже зараз потрібно вести активний діалог із проєктувальником, аби він не гаяв часу і розпочинав роботу. За тиждень буде готовий проєкт, ще два тижні - на проведення експертизи, - зазначив Андрій Табалов.

У свою чергу, Тетяна Савченко наголосила, що найбільше часу займуть саме тендерні процедури. Але після їх проведення роботи з асфальтування, облаштування безбордюрного доступу, розмітки та встановлення дорожніх знаків розпочнуться негайно.

Андрій Табалов також порадив велоактивістам ретельно контролювати  усі етапи реалізації проєкту, аби виконавці зробили все якісно, за всіма нормами і правилами. Велолюбителі, у свою чергу, домовилися, що на вихідних проїдуться визначеним маршрутом, аби на власні очі побачити проблемні місця і врахувати їх під час будівництва велодоріжки.

Усі новини