Перелік топонімів Кропивницького, запропонованих для зміни, буде оприлюднений для обговорення у громаді

Середа, 18 травня 2022 10:30

У вівторок, 17 травня у Кропивницькій міській раді відбулося чергове засідання міської топонімічної комісії під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки.

Перед її членами стоїть важливе завдання – творення мапи українських топонімів на території Кропивницького.

- Це надзвичайно відповідальна робота, - відзначив Олег Колюка, звертаючись до колег. – Громада наполегливо рухається у напрямку звільнення від назв, пов’язаних із росією чи історією комуністичного руху. Але в обласному центрі залишається понад сто таких топонімічних об’єктів. До міської ради продовжують надходити пропозиції  з перейменування вулиць, провулків тощо.  У той же час, топонімічна комісія не приймає поспішних рішень. Кожна пропозиція вивчається і аналізується.

Для забезпечення можливості ефективніше здійснювати власну діяльність, комісія утворила спеціальну робочу групу, яка напрацює остаточний перелік об’єктів топоніміки, які пропонуватимуться для перейменування. На виконання цієї роботи визначено і термін – десять днів. Після цього список буде оприлюднений для обговорення у громаді і прийняття пропозицій нових назв.

Цього дня члени комісії також ознайомилися із ходом розробки варіантів зовнішнього вигляду покажчиків назв вулиць. Цю роботу виконують Подільська і Фортечна районні у місті ради.

Усі новини

Допомога «Поряд»
Вівторок, 28 червня 2022 15:45
Селище Нове буде з водою
Вівторок, 28 червня 2022 13:59
28 червня - День Конституції України!
Вівторок, 28 червня 2022 11:09