Пасажирський транспорт у Кропивницькому отримав дозвіл провозити під час карантину на три пасажира більше

Середа, 1 квітня 2020 17:11

На період запровадження карантину на території Кропивницького водіям транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів дозволяється брати на три пасажира більше, ніж це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року. Відповідне рішення прийняв міський штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на своєму засіданні сьогодні, 01 квітня.

- Додаткові три місця у пасажирському транспорті Кропивницького можуть бути використані виключено для перевезення персоналу медичних і екстрених служб та працівників Національної поліції, підприємств та установ критичної інфраструктури, - наголосив керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації Олександр Мосін. – При здійсненні посадки пасажирів у транспортні засоби перевага буде надаватися медичним працівникам за наявності спеціальної перепустки.

Крім того, запроваджується обмеження перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, які виконує КП «Електротранс», шляхом скасування окремих рейсів у вечірні години доби, наприкінці першої робочої зміна та на початку другої.

На випадок погіршення епідеміологічної ситуації у Кропивницькому і запровадження другої хвилі карантинних заходів, спеціальні перепустки для позачергового проїзду  отримають також працівники підприємств критичної інфраструктури обласного центру.

Усі новини