Освітяни Кропивницького отримають заробітну плату вчасно

Четвер, 5 березня 2020 17:32

Міська рада Кропивницького скоригувала бюджет міста на 2020 рік. Відповідне рішення депутати прийняли на черговому засіданні дев’ятнадцятої сесії міської ради сьогодні, 05 березня.

Як повідомила начальниця фінансового управління Любов Бочкова,  міська рада отримала освітню субвенцію з державного бюджету в сумі 10, 120 мільйона гривень. Ці кошти першочергово будуть спрямовані на виплату заробітної плати педагогічним працівникам.

- Враховуючи зміни до порядку використання освітньої субвенції, за пропозиціями управління освіти міської ради вирішено також перерозподілити видатки на протипожежні заходи, залучити залишок коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, - поінформувала Любов Бочкова.

Державну субвенцію отримає і управління охорони здоров‘я. 620 тисяч гривень буде використано на забезпечення лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу. На виконання доручення голови облдержадміністрації щодо виділення коштів на реконструкцію приймального відділення опорного медичного закладу - пропонується передбачити субвенцію з бюджету міста обласному бюджету на виконання інвестиційних проектів по управлінню капітального будівництва у сумі 500,0 тисяч гривень  для співфінансування реконструкції приймального відділення Кропивницької лікарні швидкої медичної допомоги.

- За пропозиціями управління охорони здоров’я пропонується збільшити видатки бюджету розвитку на капітальні ремонти закладів охорони здоров’я за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду бюджету у сумі 2,048 мільйонів гривень, у тому числі за бюджетними програмами, - повідомила Любов Бочкова.

Зокрема на капітальний ремонт відділення інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку направлять 1,49 мільйона гривень а на виготовлення проєктно-кошторисної документації капремонту фасаду пологового будинку - 330,0 тисяч гривень. Ще 124,8 тисяч гривень піде на на капремонт внутрішньодворової дороги стаціонару № 1 Центральної міської лікарні.

Усі новини