Олександр Мосін: ситуація з вивезенням сміття у Кропивницькому стабілізована

Понеділок, 29 травня 2017 11:23

Проблема з вивезенням сміття у Кропивницькому минулого тижня стала можливою через відсутність в обласному центрі серйозної конкуренції підприємству – монополісту. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 29 травня.

- На тижні, що минув, два дні  в кількох мікрорайонах міста контейнерні майданчики були перенасичені сміттям. Працівники «Екостайлу» відмовилися виходити на роботу через борги по зарплаті. У свою чергу, ЖЕО не отримали від березня відшкодування по пільгах і субсидіях з державного бюджету, - відзначив Олександр Мосін. - Такий проблемний ланцюг практично ледь не затягнувся в зашморг. Ми оперативно створили штаб, який працював у двох напрямках. Перший – разом із замовниками ми розробили дорожню карту подолання кризи. Фінансову частину місто разом з областю частково вирішили одразу. Далі – ЖЕО системніше почнуть працювати з протоколами, з необхідними документами.

            Після отримання 250 тисяч гривень “ТОВ Екостайл” зміг відновити виплату заробітної плати, а машини впродовж п’ятниці із 6 ранку до ночі пройшлися по першому колу і звільнили контейнери, а двірники ЖЕО тут же прибрали майданчики від сміття, що лежало поруч з контейнерами.

З вечора п’ятниці, 26 травня,  і в суботу робота з вивезення сміття увійшла в нормальне звичне русло.

            - Ми, Слава Богу, уникли колапсу, - наголосив Олександр Мосін. -  Але це та ціна, яку платить місто за відсутність серйозної альтернативи монополісту. Це тарифна політика, коли реальна економіка коригується політичною доцільністю.  Висновок для наших служб – чітко тримати на щоденному контролі і фінансову, і виробничу ситуацію, і не лише по «Екостайлу».

Усі новини