Очна, змішана, сімейна: за якими формами навчатимуться учні шкіл у Кропивницькому з 01 вересня

Вівторок, 16 серпня 2022 15:45

Початок нового навчального року у Кропивницькому зовсім близько, тож підготовка до нього у розпалі. Зважаючи на війну, цей рік буде особливим і непростим, тому потрібно бути готовими до різних сценаріїв.

Формат навчання, як це вже неодноразово наголошувалося, залежатиме виключно від безпекової ситуації в регіоні. Як навчатимуться учні кропивницьких шкіл, розповіла начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко на апаратній нараді сьогодні, 16 серпня.

- Широкомасштабна збройна агресія російської федерації створює значну небезпеку для населення. Імовірність повітряних ударів або терористичних актів внаслідок збройної агресії залишається високою. Ми провели моніторинг серед батьків щодо форм навчання у школах. За результатами опитування, 26% батьків висловили за очну форму навчання, 30% – за змішану, що разом становить 56% опитаних. За дистанційну висловилися 43%, за екстернат, індивідуальну форму – 1%. За результатами опитування керівників шкіл, освітній процес за очною формою планують розпочати 7% навчальних закладів, за дистанційною формою — жодна школа, за змішаною формою – 92%, за сімейною – 1%, - повідомила Лариса Костенко.

Рішення про форми навчання щодо проведення освітнього процесу у школах Кропивницького у новому навчальному році прийматиметься з урахуванням результатів проведеного моніторингу серед батьків та наявності укриттів для учасників освітнього процесу, за погодженням з обласною військовою адміністрацією.

Учням, які в умовах воєнного стану змінили місце проживання, у закладах освіти міста гарантується організація освітнього процесу та створення безпечного освітнього середовища на продовження здобуття освіти, запевнила Лариса Костенко.

Усі новини