Негода додала роботи комунальникам: у Кропивницькому звалено 14 дерев, пошкоджено 5 світлофорів і дахи шести будинків

Понеділок, 24 лютого 2020 18:51

Негода додала комунальним підприємствам Кропивницького додаткової роботи. Комунальники обласного центру провели оперативне обстеження об'єктів, які перебувають на їхньому балансі, щоб визначити ступінь руйнівної сили стихії і обсяги робіт по ліквідації наслідків дії штормового вітру.

Як повідомили в головному управлінні ЖКГ міської ради, станом на 16.30 понеділка, 24 лютого, встановлено пошкодження дахів двох зупинок громадського транспорту по вулиці Острівській, 1 та по вулиці Великій Перспективній, біля готелю “Київ”.

У зв'язку із негодою у Кропивницькому не працюють п'ять світлофорних об'єктів: на розі вулиць Вокзальної та Тельнова, Яновського та Куроп’ятникова, вулиці Бобринецький шлях та площі Кавказькій, вулиць Родимцева та Жуковського, Великої Перспективної — площі Соборної.

Шквальний вітер пошкодив у місті чотирнадцять дерев за адресами: вулиці Шевченка 3-6, Велика Перспективна, 9, Гагаріна, 9, Є.Маланюка, 1, Волкова, 20, к. 1, Бєляєва, 9.

Працівники комунальних підприємств оперативно прибирали і вивозили повалені зелені насадження з проїжджих частин, тротуарів і прибудинкових територій: вулиці Короленка, 40, Пацаєва, 8, к.3, сквер Солдатський, парк “Ковалівський”, Фортечні вали, Сквер захисників правопорядку, Чорновола, 50-а, Попова, 9, к.1.

Крім того, ураган пошкодив покрівлі на шести житлових будинках по вулиці Тельнова, 3, к. 3, Вокзальна, 66-а, Добровольського, 18, Солдатська, 2/7, Варшавська, 90 та по провулку Училищний, 8. Виявлено і факти пошкодження плитки на фасадах двох будинків по вул. Андріївській, 10-а та 16.

До ремонту світлофорних об’єктів і дахів комунальники приступлять по завершенні дії штормового попередження. Обстеження території міста триває, для оперативності ліквідації наслідків негоди кропивничани можуть повідомляти про руйнування і полоси зелених насаджень і об’єктів інфраструктури на «гарячу лінію» міського голови Андрія Райковича.

Усі новини