Музей музичної культури ім. К. Шимановського вишукує цікаві форми роботи із шанувальниками музики у Кропивницькому

Четвер, 11 квітня 2019 17:30

У Кропивницькому музеї музичної культури ім. К. Шимановського відбулася лекція - бесіда "Кароль Шимановський та Генріх Нейгауз: історія дружби та творчості".

Цікаву інформацію та тематичну  вікторину для відвідувачів музею, що розповідають про життєвий та творчий шлях двох видатних особистостей – земляків, підготували співробітники музею. Вона розрахована на наймолодшу аудиторію – школярів початкових класів.  А першими учасниками вікторини стали учні перших класів музичної школи ім. Г. Г. Нейгауза.

Діти, які лише починають пізнавати основи музичної культури, з великими цікавістю і  задоволенням відповідали на питання вікторини "Цей чудовий світ Музики".

- Ми сподіваємося, що та творча атмосфера, яка супроводжувала цей захід, залишиться в пам'яті діток, та додасть натхнення на майбутні творчі пошуки, - відзначив директор музею Олександр Полячок.

Цього дня до музею на екскурсію  "Шимановський і Україна" завітав також Андрій Васін - викладач Київської національної музичної академії ім. П. Чайковського.  На згадку про відвідування музею Андрій Васін залишив у Книзі почесних відвідувачів слова вдячності та  найщиріші побажання в розвитку музейної справи  у Кропивницькому.

 

Усі новини