Міжвідомча комісія надала дозвіл на відключення 13-ти будинків від централізованого опалення

Середа, 16 травня 2018 16:47

Сьогодні, 16 травня, у міській раді Кропивницького відбулось перше у цьому році засідання міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

Першим питанням порядку денного був розгляд заяв щодо відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення. Таких заяв мешканцями багатоповерхівок було подано 949. Ці заяви вивчатимуть балансоутримувачі будинків, після чого інформація буде передана комісії прийняття рішення на наступному засіданні.

Друге питання стосувалось відключення від централізованого опалення окремих будинків відповідно до Програми оптимізації системи теплопостачання у Кропивницькому на 2017-2018 роки. За інформацією теплогенеруючих підприємств, в обласному центрі нараховується 96 багатоквартирних будинків, де мережа теплопостачання дуже зношена. В таких будинках менше 25% квартир залишилось із централізованим опаленням, тому найоптимальнішим рішенням буде їх від’єднання. Із 230-ти таких квартир на сьогодні заяву на відключення подали мешканці 50-ти, а це 13 будинків. Зважаючи на це, міжвідомча комісія вирішила дати дозвіл мешканцям цих квартир, а будинки повністю відключити від централізованого опалення.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21