Міська рада Кропивницького оголошує про прийом документів для присвоєння звання "Почесний громадянин міста"

Четвер, 8 червня 2017 12:01

Міська рада Кропивницького запрошує колективи підприємств, установ та громадських організацій міста взяти участь у висуненні кандидатур для присвоєння звання "Почесний  громадянин міста".

Відповідно до Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста”, пропозиції щодо присвоєння Звання разом із аргументами на користь пропонованої кандидатури можуть вносити підприємства, установи, громадські організації, а також мешканці міста Кропивницького.

Одночасно з клопотаннями на кожну особу подаються наступні документи:

відомості про досягнення із зазначенням конкретних видатних заслуг перед мешканцями міста в галузях економіки, управління, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, екології, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність;

біографічна довідка;

копія паспорта (1,2 сторінки), реєстраційного номера облікової картки платника податків, згода на обробку персональних даних.

Документи про присвоєння звання "Почесний громадянин міста" подаються до сектору діловодства загального відділу міської ради   до 01 серпня 2017 року (вул. Велика Перспективна, 41, кім.133).

За довідками звертатись за тел. 24-35-69 (відділ кадрової роботи).

Усі новини

Наші #МістаГероїв
Середа, 22 березня 2023 16:19