Міська рада Кропивницького оголошує конкурс на міську премію фотохудожників імені Василя Ковпака

Четвер, 5 квітня 2018 17:25

Із 06 квітня по 06 травня 2018 року оголошується прийом фоторобіт на здобуття міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака, встановленої Міською радою міста Кропивницького.

Премія присуджується за   високу професійність в різних жанрах фотомистецтва, створення фотоматеріалів, спрямованих на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення економічного, соціального, культурного життя міста, які  здобули широке громадське визнання та були опубліковані в періодичних виданнях, на інтернет-ресурсах, або представлені на фотовиставках.

На здобуття Премії висуваються фотографії в різних жанрах фотомистецтва, оприлюднені впродовж попередніх чотирьох років в засобах масової інформації та на інтернет – ресурсах, або представлені на фотовиставках та мають позитивні рецензії, відгуки у засобах масової інформації.

Для участі в конкурсі на здобуття премії подається:

  • - клопотання щодо висування претендента на отримання Премії;
  • - творча характеристика претендента на премію з обґрунтуванням його особистого творчого внеску та інших досягнень.
  • - примірник фотоматеріалів в електронному та друкованому вигляді;
  • - копія документа, що посвідчує особу претендента.

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним в положенні, а також, якщо їх подано після закінчення встановленого терміну, документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття Премії.

Конкурсні матеріали приймаються відділом по роботі із засобами масової інформації Кіровоградської міської ради за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41.

Контактні дані: тел. (0522) 22-69-48 zmi@krmr.gov.ua

Клокова Леонія Сергіївна

Із Положенням про міську премію фотохудожників імені Василя Ковпака можна ознайомитися за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/uploads/documents/17562-1197-21-11-2017.pdf

Усі новини

Херсонщині - з любов’ю!
П'ятниця, 9 червня 2023 11:37