Мати загиблого Героя України Євгенія Тельнова отримає матеріальну допомогу на встановлення автономного опалення

П'ятниця, 30 березня 2018 09:54

Міська рада Кропивницького надасть матеріальну допомогу матері загиблого Героя України Євгенія Тельнова на встановлення у її помешканні автономного опалення. Відпoвідний депутатський запит підготував  депутата Oлег Краснoкутський.

За його словами, у квартирі 81-річної жінки надзвичайно холодно, мережа централізованого теплопостачання застаріла і не забезпечує мінімальну комфортну температуру, вона мерзне.

– Маємо допомогти жінці, - наголосив Олег Краснокутський. – Адже вона віддала найдорожче, що у неї було – свoгo сина.  

Довідка: Тельнов Євгеній Львович,10 червня 2014 року прибув до батальйону спеціального призначення «Донбас» в с. Нові Петрівці. Із 13 липня по 31 серпня перебував у зоні АТО (Артемівськ, Попасна, Іловайськ). Позивний «Усач» — 3 взвод 1 роти окремого батальйону спецпризначення «Донбас».

26 серпня був поранений осколком міни на околиці Іловайська. 29 серпня при виході з Іловайська в районі села Червоносільське батальйон потрапив під обстріл танків. У результаті — 109 бійців потрапили в полон, більше сорока п'яти — загинули. Євгеній Тельнов разом з 12 побратимами вийшли зі зброєю, при цьому Євгеній з гранатомету підбив два танки Т-72Б3 підрозділів 6-ї танкової бригади РФ і два БМД Збройних сил РФ.

Загинув у бою поблизу села Широкине 15 лютого 2015 р., потрапивши у засідку,

Усі новини