Людей з бідою не залишимо: постраждалі від негоди кропивничани продовжують отримувати допомогу від міської влади

Понеділок, 2 листопада 2020 11:14

31 кропивницька родина, що постраждала від буревію 17 жовтня, вже отримала матеріальну допомогу. На це виділили 413 тисяч гривень з міського бюджету. Також міська комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про виділення 500 тисяч гривень на відновлення покрівель багатоповерхівок ОСББ на провулку Мінському. Сьогодні, 02 листопада, під час апаратної наради, міський голова Андрій Райкович наголосив на важливості подальшої допомоги жителям Лелеківки і Балашівки.

- Це добре, що частина дахів вже перекрита. Я просив би наші відповідні служби активніше інформувати населення, роз'яснювати ЗМІ, що ми можемо відшкодувати, граничні суми, дозволені законом. Чим більше корисної інформації ви оприлюдните, тим менше кривотолків і пліток гулятиме містом, - переконаний міський голова.

Разом із тим, комунальні служби продовжують вивезення всього будівельного сміття з мікрорайонів, що потрапили під удар стихії. Управління соціального захисту населення працює спільно з комісіями, ретельно перевіряє документи, щоб люди якомога швидше отримали матеріальну допомогу.

- Фінансове управління, Любов Тимофіївна, готуйте і направляйте листи в Кабмін, до міністра охорони здоров'я, регіонального розвитку, до народних депутатів. Не просимо вже додаткових коштів, хоча б належне - борги по субвенції нехай місту повернуть, - наголосив очільник міста. - Завершуємо легеневу реанімацію, і в такий складний час нам вкрай необхідні кошти на апаратуру!

Усі новини