Курс на розвиток електротранспорту у Кропивницькому є правильним, визнали провідні фахівці Академії інтегрованого розвитку міст

Четвер, 25 жовтня 2018 15:16

Один з провідних фахівців програми Академії інтегрованого розвитку міст Зігфрід Руппрехт дав високу оцінку стратегії міського голови Кропивницького Андрія Райковича щодо розвитку в обласному центрі  електротранспорту.

На цьому він акцентував увагу під час прес – конференції, що відбулася  в рамках відкриття 6-ої Української Академії інтегрованого розвитку міст, яка розпочала свою роботу в Кропивницькому сьогодні, 25 жовтня.

 - Ваша стратегія дуже вірна, пане мер, – заявив Зігфрід Руппрехт - в Європі деякі міста відмовились від електричного транспорту, а тепер дуже жалкують про це. Так що ви робите все правильно. Адже електротранспорт не лише зручний, а ще й екологічно чистий.

У свою чергу Андрій Райкович поінформував, що в Кропивницькому до кінця року з’являться сучасні тролейбуси з автономним ходом.

- За таким транспортом майбутнє, – переконаний очільник міста. – Тому ми тримаємо курс на розширення та розвиток нашого комунального підприємства «Електротранс». Колись тут працювало понад сімдесят тролейбусів. І наша мета досягти і перевищити цю цифру.

Усі новини

Вдячні переселенці — кропивничанам
Вівторок, 17 травня 2022 14:25
Нескорені патріоти України
Понеділок, 16 травня 2022 18:15