Купання на Водохреща: корисні поради та правила безпеки

Вівторок, 14 січня 2020 13:55

19 січня християни відзначають Хрещення Господнє - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Багато людей у цей день приходять до водойм не лише набрати цілющу воду, а й скупатися в ополонці, щоб набратися здоров’я на весь наступний рік.

Щоб не сталося лиха, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко звернувся до кропивничан із застереженням бути вкрай обережними перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування та дотримуватися елементарних правил безпеки.

Посадовець закликав містян, які братимуть участь у святкових заходах біля водойм не вживати алкогольні напої та рекомендував після занурення для зігрівання обтертись рушником та випити гарячого чаю. А в разі погіршення самопочуття, невідкладно звернутись до екстреної медичної допомоги.

- Традиційні місця для купання у Кропивницькому: Новомиколаївський пляж, біля ресторанного комплексу «Тиха гавань» на річці Сугоклія та біля Джерела Святого Даниїла, - зазначив Сергій Коваленко. - В місцях купання буде організовано чергування пожежно-рятувальних постів, які оперативно зможуть надати допомогу.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38