Кропивницький готується до опалювального сезону: власникам квартир у багатоповерхівках необхідно завершити монтаж автономних систем опалення

Четвер, 18 жовтня 2018 16:01

У Кропивницькому в рамках підготовки до початку опалювального сезону 2018/2019 року балансоутримувачі житлових будинків із 08 жовтня розпочали заповнення внутрішньобудинкових систем опалення хімічно очищеною водою.

Враховуючи технічну необхідність завершення таких робіт найближчим часом, головне управління житлово-комунального господарства міської ради повторно звертається до власників квартир з проханням своєчасно завершити монтаж індивідуальних систем опалення та будь-які інші ремонти на внутрішньоквартирних мережах централізованого опалення та опалювальних приладах. Відповідно до підпункту 2.5 пункту 2 Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 р. № 4 (зі змінам та доповненнями), роботи з відключення окремих приміщень або ж усього будинку від мереж централізованого опалення виконуються виключно у міжопалювальний період.

Одночасно головне управління ЖКГ повідомляє, що опалювальний сезон 2018/2019 року у Кропивницькому розпочнеться після встановлення середньодобової температури повітря нижче + 8° С протягом трьох діб поспіль.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38