Кропивницький буде готовим до другої хвилі епідемії: нове сучасне відділення лікування вірусних пневмоній створюється в ЦМЛ

Середа, 20 травня 2020 16:17

У Кропивницькому зроблено черговий крок у напрямку створення на території Центральної міської лікарні сучасного  спеціалізованого відділення для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Ініціативу облаштування в обласному центру такого відділення, де можна буде здійснювати точну діагностику і ефективне лікування вірусних пневмоній висловив міський голова Андрій Райкович.

Таке рішення підтримала міська комісія з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на своєму засіданні у вівторок, 19 травня.

Члени комісії доручили фінансовому управлінню міської ради підготувати зміни до міського бюджету на 2020 рік, якими передбачити акумулювання на рахунку резервного фонду коштів у сумі 15 мільйонів гривень для закупівлі надзвичайно необхідного міській медицині новітнього комп’ютерного томографа та внести їх на розгляд чергового засідання міської ради.

- Наявність такого сучасного діагностичного обладнання дозволить забезпечити оперативність і суттєво підвищити якість надання медичної допомоги хворим на легеневу патологію, зокрема запалення легень, спричинену інфекційними агентами, у тому числі коронавірусною інфекцією COVID – 19, на базі терапевтичного відділення Центральної міської лікарні,  - відзначила заступниця начальника управління охорони здоров’я міської ради Лариса Кудрик.

За інформацією начальника управління капітального будівництва міської ради Сергія Білоконя, проект на реконструкцію приміщення першої терапії ЦМЛ вже виготовлений, кошторисна вартість робіт складає 10,8 мільйона гривень, але це без врахування необхідності готувати окреме приміщення для встановлення томографа.

Усі новини