Кропивницькі велосипедисти успішно стартували на чемпіонаті України з гонок на шосе

Понеділок, 4 червня 2018 19:53

У Кропивницькому завершився  відкритий командний чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. Змагання проводилися серед різних вікових груп в індивідуальній, груповій гонках і гонці критеріум та зібрали біля 280 учасників із 27 команд.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту, велосипедисти КДЮСШ № 1 міської ради  гідно представили Кропивницький на офіційних змаганнях. Так, юнаки тричі ставали бронзовими призерами у різних видах програми. У змаганнях дівчат кропивницькі велосипедистки стали чемпіонками України та посіли третє місце в командному заліку в гонці критеріум, а також завоювали дві срібні медалі в індивідуальній та груповій гонках.