Кропивницькі скелелази підтвердили свій високий клас на чемпіонаті України у Нікополі

Вівторок, 16 квітня 2019 14:58

Упродовж чотирьох днів, із 11 по 14 квітня у  Нікополі Дніпропетровської області тривали Всеукраїнські змагання зі скелелазіння на швидкість та чемпіонат України зі скелелазіння серед  юніорів, молоді та юнаків у програми болдеринг.

У змаганнях взяли участь 290 найсильніших спортсменів із дванадцяти регіонів України:  Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Вінницької, Луганської, Кіровоградської, Хмельницької, Донецької, Київської, Чернівецької, Полтавської областей та. Києва.

Збірну команду Кіровоградської області представляли чотирнадцять юних кропивничан – скелелазів, вихованців комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» управління молоді та спорту міської ради, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та ФСТ Динамо.

Чемпіонами турніру  в лазінні на швидкість серед юніорів стали Ярослав Ткач, серед юнаків 2002-2003 р.н. - Ніл Плохов, а їх одноклубниця Яна Здір  стала бронзовою призеркою серед юніорок.

До залікової дванадцятки в змаганнях з болдерингу потрапили: Ніл Плохов - 4 місце, Яна Здір - 5 місце та Олександра Калмикова -11 місце.