Кропивницькі гирьовики вдало виступили на відкритому турнірі у Жовтих Водах

Понеділок, 5 грудня 2022 16:00

Минулої суботи, 03 грудня, у Жовтих Водах Дніпропетровській області пройшов відкритий турнір з гирьового спорту, присвячений Дню Збройних Сил України. Понад 60 спортсменів у складі 6 команд стали учасниками цих змагань.

Кропивницький на змаганнях представили вихованці спортивної школи № 1, які вибороли 11 нагород.

Серед юнаків призерами змагань стали: у віковій категорії до 12 років друге місце посів Данило Харченко; у віковій категорії до 16 років першим став Олександр Хомко.

Серед дівчат перше місце посіла Татьяна Нескреба, а другою стала Катерина Іванова.

Серед дорослих до 63 кг: на другому місці - Владислав Пава, третє здобув Андрій Медведєв.

У вазі 68 кг переміг Данило Бродовий. Марк Джантіміров став другим, а Сергій Колод — третім, у вазі до 78 кг.

Геннадій Тимофеев переміг у ваговій категорії до 85, а у вазі понад 85 кг Вадим Байбароша отримав бронзу.