Кропивничани і гості міста мають можливість познайомитися із «Легендами нашого міста»

Середа, 30 травня 2018 16:13

«Легенди Кропивницького» запрошують усіх містян та гостей на пішохідні екскурсії вулицями обласного центру.

З ініціативи відділу культури і туризму Міської ради міста Кропивницького в рамках проекту «Мистецькі вихідні» розпочинається цикл мандрівок «Легендами нашого міста».

Кропивничани і гості міста матимуть можливість під час екскурсій не тільки почути цікаві оповідання про місто, а й довідатися про таємниці та давні легенд із життя цікавих людей, про доблесть і героїзм, про кохання та зраду. Це історії, які відбувалися з реальними героями…мешканцями нашого міста… чоловіками і жінками, дітьми і літніми людьми… У кожного з них була своя історія, мрія, загадка і доля.

В мандрівках містом можна буде поринути в атмосферу життя різних епох, послухати про «жінок-шпигунів», познайомитися із маловідомими легендою «підземних ходів» та історією «про царя і двох закоханих» та дізнатися багато-багато інших не менш цікавих бувальщин давніх часів.

Перша екскурсія відбудеться  вже 02 червня!

Збір о 17.00 біля пам'ятника О. Пашутіну.

Нагадуємо, що екскурсії проводитимуться щосуботи безкоштовно для всіх охочих екскурсоводом музею музичної культури ім. К. Шимановського, лауреатом премії імені Ястребова – Оленою Класовою.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном відділу культури і туризму Міської ради: (0522) 24 25 70

Усі новини