Комунальники Кропивницького наполегливо підтримують порядок на території міста

Середа, 1 липня 2020 15:35

Комунальні підприємства міста Кропивницького продовжують невтомно працювати, щоб в обласному центрі було чисто та затишно.

Сьогодні, 01 липня, працівники комунального підприємства «Міськсвітло» взялися виконувати технічне обслуговування зовнішнього освітлення вулиці Юрія Коваленка 23 корпусів 1,2 та 3. Тут старі світильники міняють на нові, енергоощадні. Роботи виконують в рамках програми енергозбереження «Світле місто». Такі ж роботи тривають на відрізку вулиці Юрія Коваленка від вулиці Попова до Жадова.

Працівники ЖЕО№ 3 завершили ремонт під“їзду по вулиці Соборній 40 під“їзду 2.

Спеціалісти КП "Універсал — 2005" прибирають місто, вивозять з урн сміття, ліквідовують несанкціоновані сміттєзвалища по вулицях Джерельній та Салтикова-Щедріна. А ще на шляхах по вулицях Острівській і Героїв України ліквідовують ями з допомогою УЯРу. Також працює грейдер — вирівнює дорожнє покриття по вулиці Ентузіастів та провулку Севастопольському.

Працівники КП "Благоустрій" сьогодні викошують траву, вивозять опале листя по місту, ремонтують лавки в сквері Фонтанному та обов“язково поливають клумби з квітами по місту.

Усі новини