Керівники ДНЗ Кропивницького відпрацьовували алгоритм дії за сигналом «повітряна тривога»

Середа, 17 серпня 2022 17:15

У Кропивницькому завершується робота комісії з перевірки дитсадків та шкіл на наявність укриттів і оцінки стану захисних споруд. А сьогодні, 17 серпня, представники управління освіти та відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного закладу населення Кропивницької міської ради спільно зі співробітниками Національної поліції провели нараду-семінар, до участі в якій запросили керівників дошкільних навчальних закладів  обласного центру.   

Навчання відбулися на базі одного із дитячих садочків, в якому вже завершили підготовку укриття. Щоразу, коли звучить сирена, тут в пристосованих умовах переховуються і персонал, і вихованці закладу. Приділили увагу й протипожежній безпеці, забезпечено стаціонарний телефонний зв'язок та все необхідне на випадок надзвичайної ситуації.

Фахівці ознайомили керівників ДНЗ із  алгоритмом реагування на сигнал “повітряна тривога”, порядком переміщення вихованців до укриття, переліком необхідних там інструментів і механізмів, засобів пожежогасіння та гігієни тощо.

За висновками проведеного комісійного обстеження дитячих садочків міста, вони готові приймати дітей. 

Усі новини