Ініціативу допомоги самотнім містянам поважного віку у Кропивницькому підтримали активісти Кущівки

Четвер, 26 березня 2020 19:04

Із початком запровадження у Кропивницькому карантинних заходів протидії розповсюдженню небезпечного вірусу COVID-19, містом почав ширитися громадський рух на підтримку найвразливішої для коронавірусу категорії – містян поважного віку та громадян з інвалідністю.

Одним із ініціаторів такого руху став і депутат міської ради Сергій Кріпак,  який вже 19 березня дав старт  акції з доставки товарів першої необхідності мешканцям  Кущівки.

- У першу чергу доставка організована для самотніх пенсіонерів, людей з інвалідністю та тих, хто з різних причин не мають змоги самостійно дістатися в магазин, - відзначив Сергій Кріпак. - Наша команда чудово розуміє, з якими труднощами стикається кожен громадянин у такій складній ситуації. При цьому необхідно також врахувати і обмеження кількості пасажирів у транспорті, і наполегливі рекомендації від лікарів не покидати домівки людям поважного віку.

Першу доставку виконали вже минулої п’ятниці: ліки та засоби особистої гігієни принесли Вірі Олександрівні.

- Я навіть і не очікувала, що допомога прийде так швидко, бо не одна така у нашому мікрорайоні. Та й замовлень мабуть вистачає, але спрацювали дуже чітко. Щиро вдячна за таку ініціативу, - говорить жінка.

Від початку акції команда активістів вже виконала 14 заявок. Приймаються замовлення й на вихідні дні: із 9.00 до 17.00. Якщо замовлення надходить до 12.00 – його виконують вже до кінця дня, якщо після, то наступного. Важливо, що розрахунок здійснюється після доставки товарів.

- Замовляють у переважній більшості ліки та основні продовольчі товари: крупи, картоплю, кисломолочні продукти, - поділився досвідом Сергій Кріпак. - Оператор у телефонному режимі обговорює ціни, запитує де купують зазвичай той чи інший товар. Часто вже під час закупок телефоном перепитують чи підходить товар по ціні. Кожному надаємо чеки.

Усі новини

Добра справа перемагає!
Середа, 1 квітня 2020 11:52