Фінансування ПТУ у Кропивницькому буде здійснюватися попри блокування опозицією діяльності міської ради

Вівторок, 23 травня 2017 16:59

Блокування роботи сесії міської ради загрожує масштабними фінансовими проблемами для закладів професійно-технічної освіти у Кропивницькому.

- Бойкотування конструктивної роботи міської ради її опозицією не дало можливості вчасно прийняти рішення щодо фінансування видатків на виплату в закладах ПТО заробітної плати майстрам виробничого навчання і обслуговуючому персоналу,  стипендій, оплату послуг з водо та енергопостачання і забезпечення харчування пільгових категорій студентів, - наголосив міський голова Андрій Райкович під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 23 травня.

Враховуючи критичність ситуації, виконком додатково вніс до порядку денного питання перерозподілу видатків по управлінню освіти міської ради на 2017 рік та підтримав його більшістю голосів. Відповідно до прийнятого рішення, мають бути збільшені видатки за бюджетною програмою “Підготовка робітничих кадрів професійно-технічними закладами та іншими закладами освіти” на суму 8,2 мільйона гривень шляхом зменшення видатків за іншими бюджетними програмами по управлінню освіти в межах загального обсягу бюджетних призначень.

Для початку фінансування ПТУ рішення виконкому має погодити постійна комісія міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку.

Усі новини