Єдиний державний реєстр не працюватиме в Україні від 07 по 16 серпня: оновлений ЄДР матиме низку переваг

П'ятниця, 31 липня 2020 09:44

Єдиний державний реєстр в Україні  тимчасово не працюватиме у період із 07 по 16 серпня. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.  Спеціалісти використають  цей час для  впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Вже 07 серпня, від 18.00, функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. У період впровадження оновленого ЄДР прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься. До 16 серпня реєстратори не матимуть доступу до ЄДР.

Як повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Кропивницького Сергій Коваленко, з 00 годин 05 серпня реєстратори Центру надання адміністративних послуг, а за цей напрямок діяльності відповідає відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, документи на реєстрацію не прийматимуть, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 15:30 год. 07 серпня.

- Це тимчасові незручності, - наголосив Сергій Коваленко. -  Разом з тим, оновлений ЄДР матиме низку переваг.

Доводимо до відома юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців наступну інформацію: від 18:00  07 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть працювати:

  • Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (повне відключення);
  • портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення);
  • обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення);
  • сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);
  • сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);
  • «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР);
  • публікація відкритих даних з ЄДР. Після впровадження оновленого ЄДР у промислову експлуатацію декілька днів може не відбуватись вивантаження відомостей у формі відкритих даних.

Також, у зазначені дні робота інших реєстрів може бути нестабільною у зв’язку з великим навантаженням на IT-інфраструктуру ДП «НАІС».

Під час оновлення програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для користувачів будуть доступні сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API ЄДР) та послуга безоплатного доступу до відомостей ЄДР (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch).

Тобто, в період оновлення і надалі можна буде отримувати відомості з ЄДР про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та документи за результатом проведення реєстраційної дії.

Усі новини