Делегація із Китаю відвідала у Кропивницькому музей Олександра Осмьоркіна

Вівторок, 16 жовтня 2018 17:05

Нещодавно до художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна у Кропивницькому завітала делегація з міста Шаосін Китайської Народної Республіки.

Делегація прибула з дружнім візитом, щоб ознайомитися з культурним потенціалом обласного центру та встановити побратимських стосунки між китайським і українським містами.

Ознайомившись з музейною експозицію, іноземні гості із задоволенням прослухали імпровізований концерт у виконанні учнів міських музичних шкіл №1 ім. Г.Г.Нейгауза та №2 ім. Ю.С.Мейтуса.

Особливо вразив представників східної культури виступ ансамблю бандуристок музичної школи №2 ім. Ю.С.Мейтуса, тож, на пропозицію директора школи Заслуженого працівника культури України Валентини Ревенко, всі члени делегації по закінченню музичного вечора захоплено фотографувалися з цим традиційним українським музичним інструментом. А на знак подяки за прекрасне виконання класичних композицій учнями музичної школи №1 ім. Г.Г.Нейгауза директору школи Євгенії Малявкіній керівник делегації презентував пам’ятний сувенір.

Від колективу музею китайським гостям на добру згадку подарували цікаві музейні буклети та листівки із зображенням будівель, споруджених за проектами архітектора Якова Паученка.

Чернова Віта, директор

художньо-меморіального

музею О.О.Осмьоркіна

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38