Через реконструкцію водогону в Інгулі тимчасово знизять рівень води

Вівторок, 27 липня 2021 15:20

Рівень води в річці Інгул, в центральній частині міста, тимчасово штучно буде понижено. Про це сьогодні, 27 липня, під час брифінгу, журналістам знов нагадав заступник міського голови Олександр Вергун.

Така потреба виникла через реконструкцію водогону. Ще в травні спеціалісти Кропивницького ВКГ приступили до заміни старих мереж водогону по вулиці Вокзальній. Нині підійшли до території ринку Босфор, що її підтоплюють води Інгулу. А тому, щоб зуміти якісно виконати заміну мереж, рівень води в річці тимчасово знизять, пояснив Олександр Вергун.

- Ми неодноразово виїжджали на місце проведення робіт з виборки грунту і бачимо, що через близькість Інгулу, йде постійне підтоплення цієї траншеї.  Тому й прийняли рішення на період заміни водопровідних мереж біля ринку «Босфор» тимчасово приспустити рівень води в річці в центральній частині міста, - наголосив Олександр Вергун. - Для цього буде перекрита  гідроспоруда на КП «Теплоенергетик», по вулиці Енергетиків.. Наскільки вода буде знижена, вирішимо ситуативно. Якщо бачитимемо, що певний рівень вже дозволяє виконувати роботи, на ньому і зупинимось. Наголошую, це все тимчасово, поки не замінять водогін

В той же час Олександр Вергун зазначив, що нині Кропивницьке ВКГ робить все можливе, щоб до першого серпня завершити заміну мереж до Ковалівського мосту. Вже тоді дорожники матимуть змогу почати ремонт дорожнього покриття вулиці Вокзальної.

 

Усі новини