Будь-яка війна з теплогенеруючими підприємствами в опалювальний період є війною з мешканцями міста

Понеділок, 15 січня 2018 16:18

У питанні стабільного забезпечення теплопостачання до об’єктів житлового фонду і соціальної інфраструктури Кропивницького міська влада послідовно відстоює інтереси мешканців міста. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів сьогодні, 15 січня.

- Ми розуміємо, що проблема, яка розросталася як онкопухлина, впродовж більше десяти років, сама по собі не зникне, - відзначив очільник міста. -  Тому ми одночасно працюємо над новою стратегією теплозабезпечення обласного центру – це пріоритет, і вимагаємо від   теплогенеруючого підприємства ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ «УНГА» увійти в правове поле, забезпечити фінансові гарантії реструктуризації боргів і отримання номінацій на постачання природного газу.

Для ДП «Кіровоградтепло» місто визначило кінцеву дату урегулювання стосунків з газопостачальними і газорозподільними підприємствами – 15 січня.

- Якщо сьогодні підприємство не отримає лімітів на газ, ми розпочнемо процедуру повернення цілісного майнового комплексу у комунальну власність, - попередив Андрій Райкович. – І це не амбіції! Ми не можемо дозволити, щоб дві третини міста перебували у заручниках постійної загрози відключення опалення.

 Разом із тим, міський голова звернув увагу керівництва ВАТ «Кіровоградгаз» на необхідність ретельного аналізу кожного кроку, який може порушити стабільність теплопостачання у Кропивницькому.

Міська влада діятиме виключно в межах чинного законодавства і поле з’ясування стосунків газопостачальних і теплогенеруючих підприємств має знаходитися в судових органах, в Кабінеті Міністрів України, в НАК «Нафтогаз України», а кропивничани тут не мають жодної вини, переконаний Андрій Райкович.

-  Такі керівники «Кіровоградгазу» зовсім не турбуються про інтереси держави чи міста, - підкреслив міський голова. – Відключаючи котельні від газу в опалювальний період, оголошується війна не ДП «Кіровоградтепло», оголошується війна кропивничанам. А люди мовчати не будуть. 

Усі новини