Безпека кропивничан понад усе: Андрій Райкович перевірив дотримання правил дезінфекції громадського транспорту

П'ятниця, 6 березня 2020 15:48

У комунальному транспорті Кропивницького їздити стало безпечніше. Тут декілька разів на день у кожному транспортному засобі, за дорученням міського голови Андрія Райковича, проводять дезінфекцію.

Сьогодні, 06 березня, очільник міста особисто  перевірив, як саме відбувається ця процедура. Працівники КП «Електротранс» розчиняють у воді  спеціальний дезинфікуючий засіб «Бланідас», придбати який рекомендував радник міського голови Іван Касьяненко, та ретельно вимивають розчином усі поручні та панелі в автобусах та тролейбусах.

Робітники обов’язково одягнені в спеціальні захисні костюми. Розчин, констатував директор КП «Електротранс» Олександр Луценко, активний цілу добу. Після повної дезінфекції салону, транспортні засоби вимивають ззовні.

- Я задоволений, що моє розпорядження виконується без зволікань, - наголосив Андрій Райкович. – Сьогодні для нас головне, щоб поїздки в комунальному транспорті були безпечними для усіх кропивничан. Знезаражувати транспорт планують, поки існуватиме загроза розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій та коронавірусу.

Усі новини