Андрій Райкович: в умовах жорсткого карантину всі служби Кропивницького працюють в штатному режимі

П'ятниця, 17 квітня 2020 14:35

Про життя громади Кропивницького в умовах карантину міський голова Андрій Райкович розповів сьогодні, 17 квітня, підключенням через скайп в ефірі каналу «Україна 24».
За оперативними даними в Кропивницькому, вже зафіксовано 167 випадків захворювання на коронавірус. Є і приємна новина – люди почали одужувати: у шістьох кропивничан повторні аналізи не виявили Covid-19.

- Ситуація в місті контрольована, медики надають всю необхідну медичну допомогу, - наголосив міський голова. – Хворі отримують лікування відповідно до протоколу. Міська влада встигла збудувати нове інфекційне дитяче відділення у Центральній міській лікарні, але воно універсальне. Тому цей медичний заклад, визначений базовим у протидії коронавірусу, має потенційних 255 ліжок для інфікованих хворих, у тому числі 36 боксованих. Ми перенаправили 17 мільйонів гривень з міського бюджету на боротьбу з Covid-19. За березень медичні працівники, які працюють з інфікованими небезпечним вірусом хворими, отримали плюс 300% доплати до посадових окладів.

Міський голова сьогодні відповідав не лише на запитання журналістів, а й містян. Під час спілкування очільник міста повідомив - не зважаючи на пандемію, у Кропивницькому комунальні і соціальні служби працюють в штатному режимі. Місто постійно дезінфікується: будинки, зупинки, під'їзди, громадський транспорт, дороги.

- Ми систематично виконуємо дезінфекцію шляхів на території міста, - відзначив Андрій Райкович. – Все відбувається згідно із затвердженим графіком. В режимі карантину така робота дуже важлива.
Щодо організації відзначення Великодніх свят, очільник міста вже звернувся до священнослужителів, і до всіх містян з наполегливим проханням відсвяткувати це велике християнське свято вдома.
- Світ сьогодні дуже мобільний, ви побачите online трансляції богослужінь з найвеличніших храмів і соборів. І вдома ви почуєте слово своїх пасторів і духівників, - підкреслив міський голова. - Пандемію гуртом поборемо, ми молимось за це, але життя міста не повинно зупинитись.

Ведуча телевізійної програми звернула увагу глядачів, що сьогодні спілкувалась з багатьма міськими головами, але Андрій Райкович єдиний, кому люди не лише ставили запитання, але й дякували за роботу.

Усі новини