Андрій Райкович: “У місті завжди має бути ідеальний порядок”

Понеділок, 7 травня 2018 10:20

Сьогодні, 7 травня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович розпочав щотижневу апаратну нараду із доручень комунальним підприємствам щодо наведення ладу у місті напередодні відзначення пам’ятних дат - 8 і 9 травня.

- Від сьогодні і до кінця поточного тижня в місті проводитимуться як масштабні, так і локальні заходи за участі великої кількості народу, - наголосив Андрій Райкович. - На сьогодні ми вже знаємо увесь перелік урочистостей, локації, учасників, особливості і час проведення. Тому моє завдання практично всім виконавчим органам активно долучитися до роботи ключових відповідальних підрозділів і 8, і 9 травня.

Міський голова дав доручення усім керівникам комунальних служб навести порядок на всіх магістралях, меморіалах і цвинтарях, до яких прийдуть люди, і їхатиме транспорт. Оскільки працівникам КП “Благоустрій” такий об’єм робіт охопити важко, очільник міста запропонував керівнику комунального підприємства залучити до прибирання міста осіб, які стоять на обліку у центрі зайнятості.

- На обліку у центрі зайнятості стоїть 1200 осіб - це потенційний ресурс працівників, яких можна залучити до прибирання міста, - зауважив Андрій Райкович. - Ці люди отримують від держави кошти, які надходять до бюджету через сплату громадянами податків, тому логічним буде, якщо вони працюватимуть на користь громади.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38